Bitkideva.com - Bitkisel ve doğal ürünler

Üye Girişi

Sepetiniz

Sepetinizde ürün bulunmuyor

Cilt Bakım Ürünleri

SALVE İsveç İksiri Kremi

SALVE İsveç İksiri Kremi


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/bitkidev/public_html/templates_c/%%48^484^484720DD%%sayfa.tpl.php on line 40


Ürün Fiyatı : 24,00 TL 

Miktar :

Sepete At Sepete At

 

Ürün AçıklamasıÜrün GörüntüleriÖdeme Seçenekleri

SALVE İsveç İksiri Kremi  “Pro-Vitamin B5”

“Bitki Özlü Krem”

Kuşaklar boyunca bireyleri çok uzun ve sağlıklı yaşamış olan İsveç'li Samst Ailesinin son ferdi olan Dr. Samst, 104 yaşında attan düşerek ölmüştür. Ölümünden sonra notları arasında bulunan bir formül, Samst Ailesinin uzun ve sağlıklı yaşamasının sırrını ortaya koyuyordu. "İsveç İksiri" olarak ünlenen bu formül, harici olarak birçok alanda kullanılabilir.

Yüzyıllardır kullanılan bu iksiri Doğalsan, kozmetikle buluşturdu ve İsveç İksir Krem'i üretti. İsveç iksirinin haricen kullanıldığı alanlarda rahatlıkla kullanılabilen mükemmel bir anti-aging kremdir.

Kullanımı :

Temiz bir cilde, günde 1 veya 2 kez uygulanır.

Uyarılar ve Önlemler :

Kremi uyguladıktan sonra cildinizi direkt güneş ışığından koruyunuz . Kullanmadan önce bileğinizin iç kısmında test ediniz. Göz ile temas ettirmeyiniz.Temas halinde bol su ile yıkayınız. Haricen kullanınız.Oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz.Tüm Cilt tipleri için uygundur.

Ürünün herhangi bir yan etkisine rastlanmamıştır. Herhangi bir yan etkisi göründüğünde doktorunuza başvurunuz.

İçindekiler :

Aqua , Glyceryl  Stearete , Ceteareth 20 , Ceteareth 12 , Cetearly Alcohol ,  Cetyl Palmitate , Aloe Barbadensis Oil , Calendula Officinalis Oil , Hypericum Perforatum , Triticum Aestivum , Simmondsia California , Juniperus Communis , Melaleuca Alternifolia , Bosvellia Sacra , Paraffinium Liquid , Cetearyl Alcohol , Glycerin , Ethylhexyl Stearate , Fragrance , Dimethicone , d-Panthenol (Pro-Vitamin B5) , Phenoxiethanol , 1.2-Dibromo-2 , 4-Dicyanobutane , CIT/MIT

SALVE İsveç İksiri Kremi

Ödemelerinizde ister havale yolu ile isterse kapıda ödeme sistemini kullanabilirsiniz.

 

M.O.Ç DOĞAL ÜRÜNLER

Tüm soru ve önerileriniz için info@bitkideva.com e-posta adresini veya 0 312 268 92 44 telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Tasarım ve uygulama: Turhan